Lagardere O těchto stránkách:
Na síti se nacházejí od roku 2002 a jsou nepravidelně aktualizovány a přepisovány. Protože jsem ze staré školy, jsou psány ručně v textovém editoru. Veškerou grafiku a fonty jsem stvořil/upravil já.
O mně:
Moje virtuální jméno je Lagardere, což pochází z jednoho francouzského filmu a nemám nic společného se stejnojmenou mezinárodní společností. Jsem ročník '78.

Trochu z prastaré historie:
Ve svých dětských letech od roku 1991 až do roku 2001, jsem furt něco kutil na 8-bitovém Atárku. Používal jsem tam přezdívku Wing. Na tom stroji se člověk naučí chápat jak fungují hry, dema, programy atd. Dnes se tomu říká reverzní inženýrství. A co jsem v té době na takto starém stroji dělal? Je to prosté – programování v Basicu, Assembleru a nakonec rovnou ke zdroji a to ke strojovému kódu.
Něco z mladší historie:
V onom osudném roce 2001, kdy se pořádně začal u nás rozvíjet Internet a PC dosáhli rozumné úrovně za akceptovatelné peníze, jsem Atari sbalil a daroval sběrateli těchto starodávných strojů. A pořídil jsem si PC. Moje zkušenosti a zvědavost mi umožnila hned programovat, rozebírat a zkoumat. Nicméně, už mě to nenaplňovalo a tak jsem zůstal jen u lokalizací her a programů.
Něco ze současnosti:
V současné době, jelikož můj věk se navyšuje a volný čas ponižuje využívám PC převážně k práci. Tudíž jsem momentálně schopen jen aktualizovat již vytvořené češtiny.
Něco z budoucnosti:
Nebráním se možnosti spolupráce na lokalizacích her, programů, manuálů, vytváření českých titulků a podobných záležitostí. Jak na amatérské úrovni, tak i na profesionální (čti za peníze). Zkušenost s rozebíráním her a programů pro vyhledávání textů je bohatá (viz moje češtiny). Je-li z Vaší strany zájem, kontaktujte mě přes e-mail, který je u každé češtiny uveden.

Cítíte-li potřebu vyrovnání energetického dluhu a chcete-li aby vycházeli i češtiny na nové verze programů– číslo mého konta je 1243288015/3030
(BIC AIRACZPP, IBAN CZ0430300000001243288015).
Tímto také děkuji těm, kteří takto přispěli na šálek dobrého čaje.